Тема: Таблиця
ділення на 3. Розв'язування прикладів і задач.
Мета: Скласти
таблицю ділення на З, організувати її заучування; учити
розв'язувати задачі на множення і ділення; розвивати
увагу, творчу
активність, вміння аналізувати, порівнювати,
зіставляти; виховувати інтерес
до навчання, прагнення до пізнання.
Обладнання: малюнки,
схеми, таблиці.
Хід уроку
I. Організація класу
Прийом «Незвичайний початок»
-
Діти! Заплющить
очі, налаштуємося на роботу. Ви все вмієте, все знаєте, ви розумні і творчі.
Покладіть долоню на серденько. Б'ється серденько. Таке маленьке, а так багато
працює. Ось і ми плідно попрацюємо. Девіз уроку:
Діяти - оперативно,
Працювати - ефективно.
Щоб почути у кінці,
що у
нашім 2 класі діти просто.... (Молодці)
Щоб
простори космічні долати,
Гори
найвищі штурмом узяти,
Успіху в
усьому досягти,
Треба математику
вивчати.
II. Оголошення теми, мети і завдань уроку. Технологія «Рекламна хвилинка»
(чуються дивні звуки, немов опускається літальний
апарат)
-
На мій
телефон прийшло дивне повідомлення (виставляю на екран)
Туйряте тежилів неплати ............... лаЗ
рохвоба
тазавіла і цінбезний крабе краула.
-
Ну що ж
вирушимо на допомогу?
-
Для цього
нам потрібно...
1)
Розум,
увага, охайність, мислення, логіка, творчість, сміливість.
2)
Я
зможу... Розв'язувати приклади і задачі на множення та ділення.
3) Я навчуся. Працювати з геометричним матеріалом, шукати
довжину ламаної; давати чіткі і логічні відповіді.
-
Для чого
ж це нам потрібно? (Щоб більше знати, гарно навчатися, досягати завжди своєї
мети)
III. Мотивування уміння
-
Подорожувати
у космічних просторах небезпечно, навіть якщо візьмемо астрономічну карту.
Чорні діри, комети, астероїди... На кожному кроці небезпека.
-
На яку ж
планету відправимося?
Зовсім
недавно вчені з Європейської південної обсерваторії у 2008р. відкрили планету,
на якій атмосфера - повітряна оболонка землі, і навіть вода схожа з земною.
Вона знаходиться у напрямку сузір'я терезів на відстані 20,5 світлових років
від Землі. Вона обертається навколо згасаючої Зірки - Червоного карлика -
значно холоднішої від сонця. Вона у 5р. важча за землю.
|