Тип уроку:
Узагальнення і систематизація знань
Урок – казка
«Білосніжка і сім
гномів»
Навчання грамоти
(письмо)
Тема: Закріплення
уміння писати вивчені
букви «ге», «ґе». Самодиктант.
Мета: закріпити вміння
писати слова з
вивченими буквами; вчити
само- диктанту, перевіряти написане;
розвивати увагу, уяву,
пам’ять мислення; вміння
аналізувати, порівнювати, зіставляти; виховувати охайність,
грамотність, взаємодопомогу, самоконтроль.
Обладнання: схеми, таблиці,
малюнки, ребуси, кросворди, казка «Білосніжка
і сім гномів»
Хід уроку
І Організація класу
Будем добре
працювати,
Щоб знання
міцніші мати.
Всі сідайте, діти, тихо.
Домовляймось не
шуміти.
Руку гарно
піднімайте,
На уроці
не дрімайте.
Щоб не
було в нас
мороки,
Всі готові
до уроку?
ІІ Оголошення
теми, цілей та
завдань уроку
Разом з
казковими героями повторимо
правопис вивчених букв,
вчитимемося писати під
диктовку. На дошці
Я зможу …..
Я навчуся …..
Це потрібно
для того, щоб
…..
(Діти
продовжують речення, висловлюючи
власні думки з
приводу того, чого навчить
їх урок).
ІІІ Відтворення
й узагальнення понять
і засвоєння системи
знань.
1.
Повторення літер
(Розгадування шаради)
–
Який же
прийшов казковий гість,
ви дізнаєтеся, коли
розгадаєте шараду. (З
першого слова – першу букву,
з другого слова – другу
букву і т.д.)
Загадки
Голка сніг гвоздика діамант
Усіх обшиваю, Біле як сорочка квітка червоного дорогоцінний камінь,
сама одягу не пухнасте, як
кольору що використовують у
маю квочка ювелірних виробах.
Гном
(показую малюнок)
2.
Хвилинка каліграфії
З якої казки
цей герой? Гноми – чарівні істоти.
Вважається, що саме
гноми ховають під
землею гроші. Тож
завдання пов’язане з
грошима
Сс Нн
Іі Гг Ґґ
Мм Аа Вв
Пп Кк
Рр и
Бб Лл Оо
Ее Зз ь
Тт Дд Уу ... (Викачати з сервера)
|